OyunVadisi.ForumClan.Com

Sitemizdeki Linkler Saklanmıştır..Linkleri Görebilmek ve Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanabilmek İçin Lütfen Aşağıdaki "Üye Ol" 'a Tıklayarak Bir Dakikadan Kısa Bir Sürede Üye OLabilirsiniz.Eğer Üye İseniz " Giriş " Linkine Tıklayarak Siteye Giriş Yapabilirsiniz..

Tüm Kullanıcılara Teşekkür Ediyoruz.İyi,Keyifli Paylaşımlar Diliyoruz...

www.oyunvadisi.forumclan.com

Join the forum, it's quick and easy

OyunVadisi.ForumClan.Com

Sitemizdeki Linkler Saklanmıştır..Linkleri Görebilmek ve Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanabilmek İçin Lütfen Aşağıdaki "Üye Ol" 'a Tıklayarak Bir Dakikadan Kısa Bir Sürede Üye OLabilirsiniz.Eğer Üye İseniz " Giriş " Linkine Tıklayarak Siteye Giriş Yapabilirsiniz..

Tüm Kullanıcılara Teşekkür Ediyoruz.İyi,Keyifli Paylaşımlar Diliyoruz...

www.oyunvadisi.forumclan.com

OyunVadisi.ForumClan.Com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun indir / Full Oyun İndir / Oyun vadisi / Oyun İndir / 2011 Oyunları İndir / Metin2 / Pvp serverler / Metin2pvpserverler / Oyun cehennemi / Oyunvadisi / Oyun İndir / Müzik İndir / Oyun / Cep oyunlar / Java Oyunlar İndir / Html Kodlar / Oyun İndir /2011

YENİ MODA [HOPAMT2] YIL BASI ILE BİRLİKTE 2011 E YENİ ADIM ATTİK

Casuss
    Admininstratör
    Admininstratör

Tecrübe Puanı : 100008
    Rep : 20

Kişi sayfası
    Bar:
    YENİ MODA [HOPAMT2] YIL BASI ILE BİRLİKTE 2011 E YENİ ADIM ATTİK Left_bar_bleue1000/1000YENİ MODA [HOPAMT2] YIL BASI ILE BİRLİKTE 2011 E YENİ ADIM ATTİK Empty_bar_bleue  (1000/1000)

YENİ MODA [HOPAMT2] YIL BASI ILE BİRLİKTE 2011 E YENİ ADIM ATTİK Empty YENİ MODA [HOPAMT2] YIL BASI ILE BİRLİKTE 2011 E YENİ ADIM ATTİK

Mesaj tarafından Casuss Çarş. Ocak 19 2011, 04:47

►► HopaMt2 Tanıtıma Hoşgeldiniz ◄◄

--- Başlangıç 51 lvl fakat 70 yapılıyor. En yakın zamanda otomatik 70 baslanıcak.
    --- Sitede Şifre Değişim Ayarları Vardır.
    --- Tüm NPC lerde Gerekli itemler mevcuttur
    --- Zırhlar 1 ile 70 lvl arası +9
    --- Silahlar 1 ile 80 lvl arası +9
    --- İtem Shopdaki Tüm İtemler Mevcuttur.
    --- At ve P Npc si Vardır.

---- Sunucumuzda Lag Yoktur. DC Ve Giriş Kapanma Sorunları veya Bug Sorunu Yoktur.

Ben Metin2 Oynamayı Çok seviyorum, Boş Zamanlarımı Metin2 Oynayarak Geçiriyorum,Emek Harcıyorum Gerekirse Para harcıyorum ama Bütün Emeklerimin Bir Anda Kaybolmasını İstemiyorum ve Oyunu Dürüst Hilesiz Bir Ortamda Oynamak İstiyorum Diyorsanız Aradıgınız

►► HopaMt2 Dedicated Server ◄◄

7/24 Online ...
    İtem Satışı vardır . İstege Baglı Efsun Editleme Vardır...
    Özenle Hazırlanmış Eşi Benzeri Olmayan Npc ler ...
    7/24 Droplar Açık %1000...
    Hileler Özel bir Program İle Engellenmiştir...
    Lag Oranı 0 dır, Hiç Bir Bug Oyunda İşlememektedir...
    Haftanın Neredeyse Her Günü Farklı Bir Event...
    Canlı Destek...
    Ve Daha Neler Neler...

. Suanki sitemizde güncellenen bazı şeyler yok. Örneğin silahçıda 9peri var zırhçıdada 9 çelik var. Tanıtım resimlerinde gözükmüyor.

Arkadaşlar çok kolay serverdan kimse zevk almaz , çok zor serverdanda kimse zevk almaz. Tam istediğiniz kıvamda bir server.Suan bazı yenilikler yapıldığı için en geç pazartesi günü önünüze sunulacaktır. Şimdi indirin en geç pazartesi girin. Pişman olmuycaksınız.Teşekkürler ..

KAYIT LİNKİDE İNDİRECEĞİNİZ OYUN DOSYASININ İÇİNDE MEVCUTTUR..

OYUNA GİRİŞ DOSYASI
    DOWNLOAD

Tıkla İndir

eventte sınır tanımayan server

Saygılarımla [GA]uqaLakRaL

VE BU SERVERDE ÇALIŞAN YENİ HİLEYİDE İNDİREBİLİR VE RAHATÇA OYNAYABİLRSİNİZ...

Tıkla İndir

RAR PASS = www.downkolik.tk

Forum Saati C.tesi Mayıs 18 2024, 13:57