OyunVadisi.ForumClan.Com

Sitemizdeki Linkler Saklanmıştır..Linkleri Görebilmek ve Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanabilmek İçin Lütfen Aşağıdaki "Üye Ol" 'a Tıklayarak Bir Dakikadan Kısa Bir Sürede Üye OLabilirsiniz.Eğer Üye İseniz " Giriş " Linkine Tıklayarak Siteye Giriş Yapabilirsiniz..

Tüm Kullanıcılara Teşekkür Ediyoruz.İyi,Keyifli Paylaşımlar Diliyoruz...

www.oyunvadisi.forumclan.com

Join the forum, it's quick and easy

OyunVadisi.ForumClan.Com

Sitemizdeki Linkler Saklanmıştır..Linkleri Görebilmek ve Paylaşımlardan Daha iyi Faydalanabilmek İçin Lütfen Aşağıdaki "Üye Ol" 'a Tıklayarak Bir Dakikadan Kısa Bir Sürede Üye OLabilirsiniz.Eğer Üye İseniz " Giriş " Linkine Tıklayarak Siteye Giriş Yapabilirsiniz..

Tüm Kullanıcılara Teşekkür Ediyoruz.İyi,Keyifli Paylaşımlar Diliyoruz...

www.oyunvadisi.forumclan.com

OyunVadisi.ForumClan.Com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun indir / Full Oyun İndir / Oyun vadisi / Oyun İndir / 2011 Oyunları İndir / Metin2 / Pvp serverler / Metin2pvpserverler / Oyun cehennemi / Oyunvadisi / Oyun İndir / Müzik İndir / Oyun / Cep oyunlar / Java Oyunlar İndir / Html Kodlar / Oyun İndir /2011

Bu başlıktaki il konu Benden :) Ninja okçu efsunları

reycunyr6e
    reycunyr6e
    Yönetici
    Yönetici

Tecrübe Puanı : 465
    Rep : 5

Bu başlıktaki il konu Benden :) Ninja okçu efsunları Empty Bu başlıktaki il konu Benden :) Ninja okçu efsunları

Mesaj tarafından reycunyr6e Çarş. Mart 09 2011, 07:08

Metin2 TR dışında Oynadığım Bütün PvP lerde Okçu Ninja Yı Tercih Etmişimdir.Bu Zaman Zarfı İçerisinde Bir Okçu Ninja Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır Öğrendim.

İlk Olarak Skillerden Başlayalım

Zehirli Ok : İlk Master Açmanız Gereken Skildir.Çünkü Zararı Fazladır Ve P Olduğunda Zehirleme Olasılığı En Yüksek Olan Beceridir.Bu da Rakibinizin Ayriyetten Hp Kaybetmesine Neden Olur. ( Herkes Önce Ateşli Oku P yapmaya Çalışır ama Siz Sakın Öyle Yapmayın )

Ateşli Ok : İkinci Olarak Master Açmanız Gereken Skildir.Zehirli Ok İle Hemen Hemen Aynı Hasar Değerine Sahiptir.Kritik İle Zehirli Oktan Daha Fazla Hasar Veren Vuruşlar Yapar.Ama Sadece Kritik İle.

Tekrarlanan Atış : 3. Master Açmanız Gereken Beceridir. Ben Buna Taramalı Skil Diyorum Hasar Değeri İtemlerdeki Efsunlara Göre Değişir.Ne Yüksek Ne De Azdır..Ateşli Ok İle Aynı Hasar Değerlerine Sahiptir.Fakat Ateşli Ok Kadar Yüksek Hasarlara Ulaşamaz.

Hafif Adım : 4. Master Açmanız Gereken Beceridir.Okçular Uzaktan Yaptıkları Vuruşlar İle Rakibine Oldukça Fazla Hasarlar Verebilirler. Tabiki Öfke Den Delirmiş Savaşçılar Yakalamadıkları Sürece Yakalandıkları An Okçunun İşi Bitmiştir

Ok Yağmuru: Bu Skili Açmanıza Bile Gerek yok Ben Bu Beceriye İşe Yaramaz Skil Diyorum..Yinede Açabilirsiniz.Skil Vuruşlarını Extra Efsunlar İle Arttıtabilirsiniz.

Şimdi Gelelim Statlara

Kesinlikle Dex Ve Hp

Dex Çünkü Ninjaların Defansları Gerçekten Çok düşük ..Diğer Karakterlere Göre Daha Zayıftır Bu konuda

2 Hp 1 Dex Şeklinde ikisinide Fulleyene Kadar Devam Edin.İkisini Fullemeden Ws lerden Fazla Medet Ummayın

Daha Sonra Full 1 Str Bir int Şeklinde Devam Edin

En Önemli Bölüme Geçelim " İTEMLER "

pVp Serverlerde 75 Lvl e Kadar Kafanıza Göre Takılın..Kasmalık İstemler Yani Full Hp Efsunlu İtemler Kullanın.

+75 Den Sonra Şu Dediğim İtemleri Ve Efsunları Yapabilirseniz Gerçek Bir Okçu Olursunuz

Zırh : Zırh Olarak Tartışmasız Siyah Rüzgar Takımı Bulmaya Çalışın...Zırhınıza Efsun Olarak En Yüksek Hp Değerini Getirin.Daha Sonra Hp ile Gelen Efsunları Bir Gözden Geçirin ..Örnek Verelim

7k Hp

15 kılıç Savunma

10 Bıçak Savunma Asla Değiştirme

Bu şekilde Veya Buna Yakın Değerlerde Efsunlar Getirmeye Gayret Edin.Gelmiyor Deyip Pes Etmeyin Kesinlikle Gelecektir.Bu Değerler arasına Büyü Hızıda Eklenirse Süper Bir Zırh Olacaktır

Kask : Zincir Kapşonu Tercih Edin. Kaskınıza Yarı İnsan Ve Zehirleme Full Dropta Getirseniz Size Yeterli.Zehirleme Yerine Diğer Tercihiniz İse Ateş Dayanıkllığı Ve Büyü Dayanıklılığı Olmalıdır.

Küpe ; Tartışmasız Kristal Küpe ..Çünkü +14 Çeviklik Veriyor.Bulamadıysanız Diğer Bir Seçeneğiniz Abanoz Küpe.Küpeye Yarı İnsan Ve Savunma Getirmelisiniz.Ws lerde Karakterlere Göre Savunmalı Küpelerinizi Ayrı Ayrı Yapabilirsiniz.Lonca Savaşlarında İse Birden Fazla Savunması Olan Bir Küpe Yapmaya Çalışın..

Kolye : Yeşim Taşı Kolye Tercih Edin.Kolyenize Kesinlikle Max Hp Yi Getirin.Ne bir K Hp Aşağısını Bile Kabul Etmiyorum Yanındaki Efsunlar Kesinlikle Savunma Olsun.Bir tane Savunma Yeterli Değil .Örnek Veriyorum

7000 Hp 7000hp
    15 Kılıç 15 kılıç
    15çift 10 bıçak ws ws Gibi

Ayakkabı : Anka Tercih Edin.Ws lik Ayakkabılar Yapın.Lonca için Ayrı Yapabilirsiniz.Efsun Olarak max hp Ve Savunmaları Unutmayın.Kolye Gibi Yapabilirsiniz.

Kalkan : 61 Lvl Kalkanlarını Elinizde Bulundurmaya Çalışın.Kalkandaki Efsunlar Çok Önemli Gerçekten Etkileri Diğer İtemlerdekilerden Daha Fazla.Efsun Olarak Tercihim Şunlar..Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması Çeviklik Ve Yarı insan..Bunları Max Değerlerde Getirmeye Çalışın.Beceri Yerine Güç Te Olabilir.Lonca Savaşlarında Kalkanınızda Sersemlik Karşısında Bağışıklık Çok Önemlidir.Çünkü Birden Fazla Rakip İle Mücadele Etmek Zorunda Kalırsınız.Ws lik Kalkanlardada Tercihi Size Bırakıyorum.

Bilezik : Tek Bir Bilezik Yeterlidir.Tercih Size Kalmış.Efsun Olarak Sadece Hp Yarı İnsan Ve Büyü Dayanıklığı Getirin

İşte En Önemli İtem Silah : Kesinlikle Sarı Ejderha Yayı Arkadaşlar.

Efsunları İse Çok Sabır ile Hazırlamanız Gerekmektedir.Çünkü Kolay kolay Süper Bir Yay Yapamayız.Şansımızın iyi Olması Lağzım

Yay daki Efsunlar Şu Şekilde Olmalıdır...max Yarı İnsan - max Delici - max Kritik -Çeviklik

Örnek Vereliim

20 Yarı İnsan
    15 Delici
    15 Kritik
    Çeviklik

Gelmez Demeyin Çünkü Geliyor.Eğer Gelmiyorsa Ve Bıkmış iseniz Şunları Deneyin

20 Yarı İnsan
    15 Delici
    10 kritik

Başka Şekilde Kurtarmaz

Bir Okçunun En Önemli Hazinesi Kuşkusuz Yayıdır.

Silahınıza Karakter Taşları Eklemenizi pek Tercih Etmiyorum.Çünkü Zaten Full Savunma Ve Kalkanlara Sahipsiniz.

Soğutma Kritik Ve Delici Tercihimdir...

Soğutma Kesinlikle Olmalıdır.

İşte en Önemli Kısım Düello Taktikleri ;

Bir Okçuyu düelloda Kullanmak Oldukça Zordur.İlk Zamanlarda Zorlanırsınız Fakat Zamanla Bir Okçu Kullanmanın Ne Kadar Zevkli Olduğunu Görürsünüz..

Karakterlere Göre anlatacağım ;

Savaşçı İle Düello : Eğer Bu Savaşçı Bedensel İse vs Yi Alma Olasılığınız % 80 Civarıdır.Çünkü Bedensel Savaşçılarda ki Öfke Skili Bu Değeri Düşürüyor.Öfke Olmasa %100 Bu vs Sizindir

Bedensel İle Düelloda Ona Fazla Yakın Durmamanızı Tercih Ederim.Çünkü Bedenseller Çok Hızlı ataklarda Bulunurlar Buda sizin Fazla Sersemletir Ve Yerden Bile Kalkamayabilirsiniz.İşte Bunu Engellemek İçin Yapmanız Gereken Tek Şey Düelloya Önce sizin Ve Zehirli Ok İle Başlamanızdır.Zehirli Ok Rakibi Sersemletir Ve Size Skil Vuruna Kadar Siz İkinci Skilinizide Vurmuş Olursunuz.Bu arada Rakip Panikler Ve Atak Yapmak Yerine Bir an Önce Sersemlikten Kurtulmayı amaçlar.Savşçıların Hamle Skillerini Kesinlikle Bloke Etmeye Çalışın.Eğer ilk Savaşçı Başlayacaksa atacağı Skil Hamle Olacaktır.Bloke Etmek İçin ondan Daha Hızlı Ve Gözü açık Bir okçu Olmanız Gerekir.

Eğer Bu Savaşçı Zihinsel İse Kazanma Şansınız Düşer.Çünkü Ninjalar Zihinselin Skiilerinde Fazla Sersemler.açıkcası Bu Oyununun Bir Özelliği Değişmez.İşte Bunu Engellmek İçin Full çift El Savunma Takmanız Gerekecek Zihinselin Defansı Yüksek Olduğundan vs Uzun Sürebilir.Bu süre Zarfı İçinde ayakta Kalmak için Çok Fazla Pratik Olmak Gerekicektir.Hızlı Ve Atik Olmalısınız.Sersemlememek için Rakip Skillerinden Kaçın ( Asla Ben Kaçmam Korkak Değilim Gibi Bir düşünceye Kapılmayın.Çünkü Siz Bir Okçusunuz bu Okuçunun Kendine Has bir Taktiğidir ) Yine Bedenseldeki Skil Sırasını Kullanın.

Ninja İle Düello ; Hem Okçuya Hemde Bıçakçıya Karşı Full Savunmalarınız Takmayı İhmal Etmeyin.

Skil Sırası Yukarıdaki gibi Olucak Yine.

Bıçakçı İle Vs De Kim Önce Başlarda O Kazanır Aslında.Hemen Hemen Aynı Özelliklere Sahipsinizdir Çünkü.

Okçu İle vs De eğer Ok Savunmanız Yoksa Yandınız ...

Sura İle Düello ; İki Tip Surada Oldukça Güçlüdür.Fakat Bu sizin Güçsüz Olduğunuz Anlamına Yenikleceğiniz Anlamına Gelmez.Sura skillerini Bloke Etmek Zordur Fakat Okçular Bunu Rahatlıkla Yapabilir.Taktiklerimiz Şu Şekilde ;

Sura ile Yakın Mesafe Kurmayın

Full Savunmlarınızı Unutmayın..

Suralarda Sermsemlemezsiniz.Bu Size Extra Bir avantaj Kazandır.Çünkü Sura sizin ilk Zehirli Okunuzda Sersemliyecektir

1-0 Öndesiniz

Sura Kendisine Çok Güvenen Bir Karakterdir..Sizin 1-0 Önde Olduğunuzu Anlamasıyla Rakipbiniz Panikleyip ,Hırslanacağından emin Olabilirsiniz.İlk işi Sizi Yakalayıp Bir Güzel Küresini Çakmak Olacaktır İşte Burda En Önemli Unsur Ne Kadar Suradan Uzak Olursanız Kazanma İhtimaliniz O Kadar Yüksek Olur.Sura yı Zehirli Ok ile Sertsemlttiğinz Anda Yaklaşıp ateşli Ok Ve Tekrarlayan Atış İle Ataklar Yapıcaksınız.Skiilerini Boşa Kullanmamya Dikkat Edin.Çünkü Peş Peşe ataklar Yapmanız Gerekecektir.

Şaman İle Düello ; Bana Göre En Güçlü Karakter Şamandır.Savunması Ve Kritiği İle Göz alıcı Bir Özeliğe Sahiptir.

Şaman ile vs De Eğer Savunmanız ve Hp Niz iyi Değilse Kesinlikle Yenilirsiniz.Bazen İyi Olsa Bile Karşınızdaki Rakip Güçlüyse Yine Yenilirsiniz

Burada ilk konu benden + Rep verirseniz de olur.
    reycunyr6e
    reycunyr6e
    Yönetici
    Yönetici

Tecrübe Puanı : 465
    Rep : 5

Bu başlıktaki il konu Benden :) Ninja okçu efsunları Empty Geri: Bu başlıktaki il konu Benden :) Ninja okçu efsunları

Mesaj tarafından reycunyr6e Çarş. Mart 09 2011, 07:08

Yrum bekliyorum

Forum Saati Paz Mayıs 19 2024, 19:42